خرید و فروش پسته احمد آقایی نمکی

خرید و فروش پسته احمد آقایی نمکی شماره تلفن فروشنده های پسته احمد آقایی نمکی فروشنده ها و تولیدی های پسته احمد آقایی نمکی تهران و شهرستان ها با چندین سال سابقه کار ارسال فوری به سراسر کشور


فروشگاه آجیل و خشکبار باقریان (آسنات)
 تلفن: 09153056361
 لطفا پس از تماس با آگهی دهنده بگویید: «آگهی شما را در سایت «خشکبارجو» دیده ام و کد «آگهی-15» را اعلام کنید»
 سایت «خشکبارجو»،یک سایت تبلیغات خرید و فروش خشکبار،آجیل،میوه خشک و غیره است وهیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معاملات شما ندارد.
 مکان: خراسان رضوی - مشهد
اگر شما هم به کار خرید و فروش خشکبار،آجیل،میوه خشک،تنقلات،خواربار و غیره مشغول هستید با کلیک روی دکمه درج آگهی و نام شما در این صفحه در سایت «خشکبارجو» ثبت نام نموده و سپس خودتان را معرفی کنید.

پسته احمد آقایی نمکی

پسته احمد آقایی یکی از انواع پسته‌های خوشمزه و محبوب است که در ایران و سایر کشورهای خاورمیانه معروف است. این نوع پسته دارای یک پوسته ضخیم و مقاوم است و معمولاً با مزه‌ای خوشمزه و ترش مورد توجه قرار می‌گیرد.

پسته احمد آقایی به دو صورت خام و نمکی در بازار عرضه می‌شود. پسته‌های نمکی احمد آقایی به طور کلی به دو روش تهیه می‌شوند. یکی از روش‌ها، آماده‌سازی پسته‌ها با محلول نمکی و سپس پخت در فر است. روش دیگر نیز استفاده از طعم‌دهنده‌ها و افزودن نمک و سایر مواد معطر است.

این نوع پسته به عنوان یک پیش‌غذا یا تنقلات معمولاً در میان مردم مصرف می‌شود. طعم نمکی و ترش پسته احمد آقایی غالباً با نوشیدنی‌های گرم مانند چای یا قهوه همراه می‌شود. همچنین می‌توان این نوع پسته را به صورت تنقلات در میان غذاهای اصلی یا سالاد‌ها نیز مصرف کرد.

مهم است که در خرید پسته احمد آقایی نمکی، به کیفیت و تازگی محصول توجه کافی شود و از منابع معتبر و قابل اعتماد خرید کنید تا از بهترین محصولات لذت ببرید.