خرید و فروش بادام زمینی

خرید و فروش بادام زمینی شماره تلفن فروشنده های بادام زمینی فروشنده ها و تولیدی های بادام زمینی تهران و شهرستان ها با چندین سال سابقه کار ارسال فوری به سراسر کشور


فروشگاه آجیل و خشکبار باقریان (آسنات)
 تلفن: 09153056361
 لطفا پس از تماس با آگهی دهنده بگویید: «آگهی شما را در سایت «خشکبارجو» دیده ام و کد «آگهی-15» را اعلام کنید»
 سایت «خشکبارجو»،یک سایت تبلیغات خرید و فروش خشکبار،آجیل،میوه خشک و غیره است وهیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معاملات شما ندارد.
 مکان: خراسان رضوی - مشهد
اگر شما هم به کار خرید و فروش خشکبار،آجیل،میوه خشک،تنقلات،خواربار و غیره مشغول هستید با کلیک روی دکمه درج آگهی و نام شما در این صفحه در سایت «خشکبارجو» ثبت نام نموده و سپس خودتان را معرفی کنید.

بادام زمینی

بادام زمینی یک گونه گیاهی است که بذر آن به عنوان یک میوه خشک مورد استفاده قرار می‌گیرد. این گیاه اصالتاً از آمریکای جنوبی است و به عنوان یک منبع عالی پروتئین، چربی سالم، و مواد مغذی مورد توجه قرار می‌گیرد. ویژگی‌های اصلی بادام زمینی عبارتند از:

۱. گیاه گلخانه‌ای: بادام زمینی یک گیاه گلخانه‌ای است که برای رشد به دما و رطوبت مناسب نیاز دارد. این گیاه در مناطق گرم و مرطوب بهترین عملکرد را دارد.

۲. منبع عالی پروتئین: بذر بادام زمینی حاوی مقدار قابل توجهی پروتئین است که به عنوان یک منبع عالی پروتئین برای رژیم غذایی مورد استفاده قرار می‌گیرد، به ویژه برای افرادی که رژیم غذایی گیاهی را دنبال می‌کنند.

۳. چربی‌های سالم: بادام زمینی حاوی چربی‌های نیمه اشباع شده و انواع دیگری از چربی‌های سالم است که به عنوان یک منبع سالم از چربی در رژیم غذایی مصرف می‌شود.

۴. منبع مواد معدنی و ویتامین‌ها: بادام زمینی حاوی مقدار زیادی مواد مغذی مانند فسفر، پتاسیم، مس، مگنز، ویتامین B و E و ... است که به عنوان یک منبع مهم از مواد مغذی در رژیم غذایی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

۵. استفاده‌های مختلف: بادام زمینی می‌تواند به صورت خام مصرف شود و یا به صورت پخته، پودر، کرم، روغن و ... برای تهیه انواع خوراکی‌ها و محصولات غذایی مورد استفاده قرار گیرد.

با توجه به این ویژگی‌ها، بادام زمینی به عنوان یک منبع مهم از پروتئین، چربی سالم، و مواد مغذی مورد استفاده در رژیم غذایی می‌تواند به صورت خام یا در تهیه انواع غذاها و محصولات غذایی مصرف شود.