خرید و فروش آجیل چهارشنبه سوری

خرید و فروش آجیل چهارشنبه سوری شماره تلفن فروشنده های آجیل چهارشنبه سوری فروشنده ها و تولیدی های آجیل چهارشنبه سوری تهران و شهرستان ها با چندین سال سابقه کار ارسال فوری به سراسر کشور


خشکبار و حبوبات تادین
 تلفن: 09141873387
 لطفا پس از تماس با آگهی دهنده بگویید: «آگهی شما را در سایت «خشکبارجو» دیده ام و کد «آگهی-24» را اعلام کنید»
 سایت «خشکبارجو»،یک سایت تبلیغات خرید و فروش خشکبار،آجیل،میوه خشک و غیره است وهیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معاملات شما ندارد.
 مکان: فارس - شیراز
فروشگاه آجیل و خشکبار باقریان (آسنات)
 تلفن: 09153056361
 لطفا پس از تماس با آگهی دهنده بگویید: «آگهی شما را در سایت «خشکبارجو» دیده ام و کد «آگهی-15» را اعلام کنید»
 سایت «خشکبارجو»،یک سایت تبلیغات خرید و فروش خشکبار،آجیل،میوه خشک و غیره است وهیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معاملات شما ندارد.
 مکان: خراسان رضوی - مشهد
اگر شما هم به کار خرید و فروش خشکبار،آجیل،میوه خشک،تنقلات،خواربار و غیره مشغول هستید با کلیک روی دکمه درج آگهی و نام شما در این صفحه در سایت «خشکبارجو» ثبت نام نموده و سپس خودتان را معرفی کنید.

آجیل چهارشنبه سوری

"Ajil-e Chaharshanbe Suri" (آجیل چهارشنبه سوری) مرتبط با جشن‌های مردمی ایران است و در آخرین سه‌شنبه سال، که به نام چهارشنبه سوری شناخته می‌شود، جشن گرفته می‌شود. این جشن در روز آخر از سال، قبل از جشن نوروز (سال نو ایرانی) برگزار می‌شود.

در این جشن، خانواده‌ها و دوستان در فضای باز جمع می‌شوند و با هم گرامی‌داشت و از آتش‌سوزی خورشیدی به نام "چهارشنبه سوری" لذت می‌برند. افراد زنده‌نشینی با گردآوری چندین نوع آجیل (مخلوطی از خشکبارها) و شیرینی‌ها برای مهمانان خود آماده می‌کنند. آجیل‌های معمولاً شامل گردو، بادام، فندق، کاج، بادام زمینی و نارگیل است.

آجیل در این جشن نمایانگر ثروت و خوشبختی در سال جدید است و به عنوان نمادی از زندگی شاد و پربرکت در آغاز سال جدید در نظر گرفته می‌شود. این مراسم علاوه بر گرامی‌داشت نوروز و تحویل سال، دارای مفهوم‌های مذهبی و فرهنگی نیز می‌باشد و در آن به آرامش و آرامش جلوه‌داده می‌شود.